نمی دونم اون وقتها چی صداش می کردن ولی من صداش می کنم سیندرلا.معلومه که حاضر نمی شم بهش بگم شارلین اصلا بهش نمی اد ولی بدونین که اسم اصلی اون نایومی بوده.خواهر های ناتنی ش هم زشت و بدقیافه نبودن.اونا هم تیپو قیافه ای واسه خودشون داشتن البته که به خوشگلی من یا تو نبودنچشمکدرسته که حرفای زشتی می زدن و خودخواه بودن ولی خب زشت و بد ترکیب هم نبودن.

«اگر کسی دلیلی دارد که پیوند مقدس شویی نباید بین این زوج برقرار شود همین حالا اعلام کند وگرنه تا ابد خاموش بماند و حرمت این خانواده را نگه دارد.»

صدای سکوت در سالن سینما پیچید و همه ساکت بودند و کسی سخنی نمی گفت.اما حالا هیچ کس نمی توانست کاری کند چون کشیش با ان صدای مسخره اش جلوی همه این دو نفر را

زن                  و                شوهر

اعلام کرد.

صدا هایی مختلف از اطراف به گوشش می خورد.

خوشحال باش دختر

مطمئنم که الان دل توی دلت نیست

واقعا هم دل توی دلش نبود .به عالم و ادم لبخند میزد تا مبادا کسی به او شک کند.اما خودمونیم ته دلش اشوب بود.شب گذشته نتوانسته بود پلک روی هم بگذارد.این زن بابای مسخره به اندازه کافی زشت و بدعنق بود حالا جدا از اینکه دخترای بداخلاق و نق نقویی هم داشت.سیندرلا جای خالی مادرش را در خانه حس می کرد.حالا دیگر کسی نبود که صبح ها رو تختی او را مرتب کند و شب ها یک فنجان شیر گرم برایش بیاورد.دستپخت نامادری اصلا به گرد پای دستپخت مادر واقعی اش نمی رسید.سیندرلا نسبت به نامادری هیچ علاقه ای حس نمی کرد به خواهر های ناتنی هایش هم همینطور.

مادر سیندرلا دیگر در این دنیا نبود .ولی سیبندرلا همه اش دلشوره داشت که نکند نصف شب مادرش در راه رفتن به دست شویی به زن بابای جدید بر بخورد یا اینکه صبح دوتایی بخواهند با هم چای دم کنند.زیاد جالب نمی شد دیگر  چشمک

با عصبانیت از پله ها بالا رفت و وارد اتا قش شد و شروع به نوشتن کرد:

مامان عزیزم

در کمال تاسف و شرمندگی باید به اطلاع شما برسونم که شوهر نازنینتون زن دوم گرفته.راستش به نظرم خیلی زود اقدام کرده.توقع ندارم این نامه به دستت برسه ولی خب می خواستم از کارای اقای باباخان با خبر بشی.

خانم دو تا دختر بزرگتر از من  داره .به کسی نگو ولی دختر هاش یه کم افاده ای هستن البته مطمئنم همه چی به وقتش درست میشه بابا هم خودش بهم گفته امیدوارم زیاد غافلگیر نشی .

همین روز هاس که کلی بند و بساط بیارن و بریزن تو خونه پس فعلا خداحافظ.

ازطرف دختر همیشگی ات فرشته   

دنیای رویایی سیندرلا ,دختر ,حالا ,نبود منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شرکت مکش و دهش قنادی نهال تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب صنعتی سیستم صوتی خودرویی هرچی بخوای ❢❦My fantasy world❦❢